Gwarancja jakości i dobrego smaku

Catering dla żłobków, przedszkoli i szkół

Jako właściciel DOMIR CATERING ADRIANA ANDRUSIECZKO posiadam wykształcenie między innymi gastronomiczne ze specjalizacją przygotowywania posiłków w ramach żywienia zbiorowego. Moje 30 letnie doświadczenie w branży gastronomicznej sprawia, że posiłki posiadają wysoką jakość przy przystępnej cenie.

Jako technolog żywienia rozumiem znaczenie dobrej i zdrowej kuchni, dlatego jako firma wychodzimy naprzeciw potrzebom współczesnych placówek edukacyjnych, rodziców, nauczycieli i dzieci , oferując dobrze zbilansowane i jednocześnie smaczne posiłki dla dzieci i młodzieży.

Nasze potrawy przygotowujemy w oparciu o naturalne i świeże składniki, w które zaopatrujemy się u sprawdzonych dostawców, często lokalnych. Zdecydowanie wykluczamy produkty wysoko przetworzone oraz z dużą ilością konserwantów. W menu uwzględniamy produkty sezonowe.

Rozumiemy, jak istotne jest właściwe wyrobienie prawidłowych nawyków żywieniowych od najmłodszych lat, dlatego zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę doświadczonych pracowników, którzy znają kryteria przygotowywania posiłków dla dzieci i młodzieży z uwzględnieniem różnych diet.

W ramach żywienia żłobków i przedszkoli oferujemy również żywienie dietetyczne dla dzieci z alergiami. Realizujemy między innymi:
- dietę bezglutenową
- dietę bezmleczną
- dietę bezjajeczną
- dietę bezcukrową
oraz diety z wykluczeniem wskazanych przez lekarza składników np.: cytrusów, kakao.

Z każdą placówką, z którą współpracujemy ustalamy indywidualne warunki współpracy.

Przykładowy zestaw menu


 

SERDECZNIE ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY

DOMIR CATERING ADRIANA ANDRUSIECZKO
KONIKOWO 71C
76 – 024  ŚWIESZYNO
TEL. KOM. 609 420 706
NIP 669 11 77 967 WYMOGI PSSE: